80-180 Gdańsk ul. Kielecka 11
POMIESZCZEŃ, MIESZKAŃ, DOMÓW
Ozonowanie
OZONOWANIE GDAŃSK, GDYNIA, TRÓJMIASTO

Ozon jest środkiem wykorzystywanym m.in. do dezynfekcji, deratyzacji i usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Ozonowanie jest procesem, który często realizowany jest jako kolejny etap po osuszaniu budynku. Ozonowanie pomieszczeń poprawia jakość powietrza, odświeża je, likwiduje przykre zapachy, zwalcza alergeny, bakterie i grzyby. Ozonowanie jest procesem naturalnym, w którym nie wykorzystuje się środków chemicznych. Nasza oferta obejmuje m.in. osuszanie pomieszczeń, ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu.

Ozonowanie powietrza pozostawia poczucie świeżości w pomieszczeniu. Efektem ozonowania jest świeże powietrze o miłym i przyjemnym zapachu, pozbawione takich zanieczyszczeń jak roztocza, grzyby czy wirusy. Ozon to naturalny środek dezynfekujący dzięki czemu możemy być pewni, że nie trujemy osób, które będą przebywać w ozonowanych pomieszczeniach.

OZONOWANIE MIESZKANIA, DOMU, BUDYNKU
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button