80-180 Gdańsk ul. Kielecka 11
SPECJALISTYCZNA FIRMA OSUSZAJĄCA
skutecznie
Kompleksowe usługi
Skuteczne Osuszanie
Nasza specjalizacja to kompleksowe osuszanie budynków po zalaniach, wyciekach, pożarach i powodziach. Usuwamy wilgoć technologiczną w nowych budynkach i po remoncie. Osuszamy dachy i tarasy, wykonujemy osuszanie podposadzkowe, oferujemy wynajem osuszaczy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług hydraulicznych, a przede wszystkim w dziedzinie wykrywania i usuwania wycieków wody. W efekcie stale rosnącego zapotrzebowania na usuwanie skutków wycieków wody rozszerzyliśmy naszą ofertę o specjalistyczne usługi osuszania budynków.

W zależności od potrzeb oferujemy naszym klientom nie tylko osuszanie budynków, ale również usługi kompleksowe od wykrywania wycieków przez ich neutralizację, aż po osuszanie ścian, murów, podłóg, posadzek, usuwanie pleśni, grzybów i ozonowanie pomieszczeń. Zostawiamy po sobie pomieszczenia suche i pachnące.

Do osuszania budynków wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia marki CorroVenta. Nowoczesne i innowacyjne urządzenia pozwalają nam na stosowanie najbardziej skutecznych i efektywnych rozwiązań do osuszania mieszkań, domów, magazynów, hal i innych obiektów.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. Posiadamy wiedzę teoretyczną i duże doświadczenie w dziedzinie osuszania budynków. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jaki firm oraz instytucji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na osuszanie budynków.

PROFESJONALNY SPRZĘT I LATA DOŚWIADCZEŃ
OSUSZYMY TWÓJ
PROBLEM
Jeśli szukasz solidnej firmy do osuszenia mieszkania, domu, biura, hali, magazyny lub innego budynku, to dobrze trafiłeś! Skutecznie rozwiążemy Twój problem!
Nasze atuty

Nasi pracownicy są przeszkoleni i doświadczeni. Wykorzystują najwyższej klasy wydajne i energooszczędne urządzenia,  które pozwlają zaoszczędzić czas i pieniądze.

1
Doświadczeni fachowcy
2
Profesjonalny sprzęt
3
Rozsądne ceny
4
Skuteczne metody
5
Innowacyjne rozwiązania
Dla kogo?

Ofertę osuszania budynków kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji takich jak szkoły czy urzędy. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi osuszania różnego rodzaju budynków.

  • Osuszanie mieszkań
  • Osuszanie domów
  • Osuszanie biur
  • Osusznie hal
  • Osuszanie magazynów
MASZ PROBLEM Z PLEŚNIĄ, GRZYBEM, WILGOCIĄ?
Przykładowe realizacje
Realizacje
Referencje
Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty Water Damage Restoration Technician (WRT) i Odor Control Technician (OCT).
Jesteśmy również laureatami konkursu Orły Hydrauliki.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button