80-180 Gdańsk ul. Kielecka 11
SKUTECZNE OSUSZANIE BUDYNKÓW
GWARANCJA
SKUTECZNE OSUSZANIE BUDYNKÓW
Specjalistyczna firma do osuszania budynków.

Oferujemy osuszanie budynków po zalaniu w skutek awarii hydraulicznej, powodzi, pożaru lub innych, trudnych do przewidzenia sytuacji i zjawisk. Usuwamy wilgoć technologiczną, umożliwiając znaczące przyśpieszenie prac budowlanych i wykończeniowych w budynkach nowych i remontowanych. Wykonujemy osuszanie podposadzkowe wewnętrznych warstw izolacji. Osuszanie Gdynia, Gdańsk, i okolice, woj. pomorskie – działamy szybko i skutecznie ograniczając negatywny wpływ wilgoci na ściany, podłogi i całe budnki.

Osuszanie po zalaniu, powodzi, pożarze

Osuszamy budynki po zalaniu, niezależnie od przyczyn, które do niego doprowadziły. Nieważne czy powodem zalania jest awaria hydrauliczna, powódź, czy też jest ono konsekwencją udanej, ale pozostawiającej po sobie ślady akcji gaśniczej. Także osuszanie ścian, osuszanie murów Gdynia, Gdańsk. trójmiasto, woj. pomorskie oraz okolice.

Posiadamy stosowną wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt, który pozwalają nam na szybkie i skuteczne osuszanie budynków po zalaniu, pożarze, powodzi, awarii hydraulicznej. Z powodzeniem osuszamy po zalaniu mieszkania, domy, hale, magazyny.

Osuszanie podposadzkowe

Zalegająca w pomieszczeniach woda przedostaje się pod posadzkę i wnika do wewnętrznych warstw izolacji, skąd nie może samoczynnie odparować. Pozostawienie wilgoci w wewnętrznych warstwach izolacji osłabia ich właściwości izolacyjne i prowadzi do rozwoju pleśni oraz grzybów.

W przypadku osuszania podposadzkowego, zastosowanie odpowiednich metod oraz specjalistycznych urządzeń pozwala uniknąć kosztownych prac remontowych, takich jak zrywanie podłóg, kucie posadzek czy wymiana izolacji.

Osuszanie dachów i tarasów

Dachy, tarasy i balkony to miejsca newraligczne, szczególnie narażone na destrukcyjne działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Nierzadko też, padają one ofiarą błędów budowlanych, które prowadzą do przecieków, zalań i wnikania wilgoci.

Taka sytuacja prowadzi do rozwoju pleśni i grzybów, a to negatywnie wpływa na trwałość budynku, właściwości izolacyjne oraz zdrowie mieszkańców. Mamy odpowiednie metody i profesjonalne urządzenia pozwalające na skuteczne osuszanie dachów, tarasów i balkonów.

Usuwanie wilgoci technologicznej

Nieustannie rosnące wymagania dotyczące tempa budowy wymuszają korzystanie z urządzeń przyśpieszających proces wysychania budynków tak, aby szybciej można było rozpocząć prace wykończeniowe.

Usługę usuwania wilgoci technologicznej, która jest normalnym zjawiskiem w budownictwie, kierujemy zarówno do deweloperów budujących nowe obiekty, jak również do klientów indywidualnych, którym zależy na maksymalny przyśpieszeniu prac remontowych.

Wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy na godziny. Do dyspozycji osuszacze do skutecznego osuszania mieszkań, domów, biur, hal, magazynów i innych obiektów.

Pomoc w doborze urządzeń, porady i informacje na temat osuszania.

Wynajm osuszaczy
Zgłoszenie

Jeśli w pomieszczeniu czuć zapach stęchlizny, na ścianach pojawiła się pleśń, grzyb i mokre plamy, łuszczy się farba, odpadają tynki to masz problem z nadmiarem wilgoci. Zadzwoń do nas!

Wycena

W odpowiedzi na zapytanie przygotowujemy wycenę. W okolicach Trójmiasta dojeżdżamy na oględziny bezpłatnie. Zadzwoń, a wstępną wycenę otrzymasz telefonicznie.

Realizacja

Dobieramy optymalną metodę osuszania budynku oraz najlepsze urządzenia, które pozwolą szybko i efektywnie osuszyć pomieszczenia.

Skutecznie, bezpiecznie, efektywnie
Metody osuszania budynków
Do osuszania budynków wykorzystujemy różne metody i techniki. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, bo każde ma swój unikatowy charakter. Zawsze dobieramy optymalną metodę, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa, skuteczności i efektywności. Do osuszania budynków wykorzystujemy profesjonalne urządzenia marki CorroVenta.
OSUSZANIE W TRYBIE TŁOCZĄCYM

Osuszanie w trybie tłoczącym można zaliczyć do najszybszych i najbardziej skutecznych metod osuszania konstrukcji wielowarstwowych. W metodzie tej suche i bardzo ciepłe powietrze zostaje wtłoczone w głąb nasiąkniętej wodą konstrukcji budowlanej. Ciepło podnosi ciśnienie pary w mokrym materiale i znacząco przyśpiesza proces schnięcia.

OSUSZANIE W TRYBIE SSĄCYM

Osuszanie w trybie ssącym jest prostą i skuteczną metodą osuszania konstrukcji wielowarstwowych. Metoda ta polega na osuszaniu pomieszczeń z jednoczesnym tworzeniem podciśnenia w konstrukcji, w efekcie czego suche powietrze z pomieszczenia zasysane jest do wnętrza konstrukcji, a wilgotne jest z niej wysysane.

OSUSZANIE IZOLACJI ŚCIAN I PODŁÓG

Skutecznym sposobem osuszania izolacji ścian i podłóg w konstrukcji wielowarstwowej jest jednoczesne zastosowanie osuszacza i wentylatora niskociśnieniowego. Takie rozwiązanie daje możliwość wprowadzenia dużej ilości suchego powietrza do wnętrza konstrukcji i sprawia, że jest ono szczególnie skuteczne do osuszania konstrukcji warstwowych ścian i podłóg.

OSUSZANIE KONSTRUKCJI

Materiały budowlane wykorzystywane do budowy i remontu zawierają bardzo duże ilości wody dlatego osuszanie konstrukcji w budynkach nowych lub po remoncie jest istotnym i wartym przeprowadzenia zabiegiem. Należy go przeprowadzić przed kontynuowaniem prac wykończeniowych, aby uniknąć uwięzienia wigoci w poszczególnych warstwach.

ZADZWOŃ

Skuteczne osuszanie budynków Gdańsk, osuszanie budynków Gdynia, Sopot, Trójmiasto, woj. pomorskie. Osuszanie po zalaniu, powodzi, pożarze, usuwanie wilgoci technologicznej, osuszanie murów, dachów i tarasów.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button