80-180 Gdańsk ul. Kielecka 11
POMIESZCZEŃ, MIESZKAŃ, DOMÓW
Odgrzybianie
ODGRZYBIANIE BUDYNKÓW

Odgrzybianie to proces który ma na celu usuwanie grzybów i pleśni ze ścian, podłóg, sufitów, murów. Różne rodzaje grzybów w różny sposób atakują podłoże. Niektóre grzyby atakują tylko powierzchniowo, inne wnikają głębiej w konstrukcję ściany. Niezależnie od rodzaju grzyba jego pojawienie się na ścianie wymaga natychmiastowej reakcji. Podstawowym czynnikiem przemawiającym za konicznością szbkiej i bezkompromisowej walki z grzybem na ścianie są względy zdrowotne. Grzyby wytwarzają groźne dla naszego zdrowia toksyny, które mogą przyczynić się do powstawania alergii, chorób płuc i innych przykrych dolegliwości.

Podstawowych czynników sprzyjającym powstawaniu różnego rodzaju pleśni i grzybów jest nadmiar wilgoci. Nadmierna wilgoć może pojawić się w pomieszczeniu w skutek niewłaściwej wentylacji, nieszczelnych dachów, źle wykonanej hydroizolacji fundamentów, tarasów, balkonów.

ODGRZYBIANIE DOMU, MIESZKANIA, BUDYNKU
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button