80-180 Gdańsk ul. Kielecka 11
OSUSZANIE WILGOCI TECHNILOGICZNEJ
SZYBKO I SKUTECZNIE
OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ

Osuszanie wilgoci technologicznej to proces polegający na usuwaniu wilgoci zgromadzonej w materiałach budowlanych, w procesie budowy obiektu. W szczególności jest to osuszanie tynków i wylewek.

Wilgoć w nowych budynkach jest zjawiskiem zupełnie normalnym gdyż w procesie budowy wykorzystywana znaczną ilości woda, do rozrobienia tynków, szpachli, wylewek itp. Ich samoistne wyschnięcie wymaga czasu, a proces dosychania utrudniają szczelne okna i drzwi.

Usługę osuszania wilgoci technologicznej kierujemy zarówo do klinetów indywidualnych jak i dewelopertów. Osuszanie wilgoci technologicznej pozwala na przyśpieszenie prac związanych z wykończeniem nowego budynku, ale również może znacząco przyśpieszyć remont mieszkania czy domu pozwalając szybciej rozpocząć prace wykończeniowe.

W przypadku nowych budynków warto również zwrócić uwagę na fakt, że nie do końca wysuszone ściany mogą w dość znaczący sposób podnieść koszty ogrzewania w początkowym etapie eksploatacji. Jest to związane z dosychaniem budynku, a można temu zapobiedz poprzez osuszenie wilgoci technologicznej przed oddaniem budynku dp zamieszkania.

CHCESZ PPRZYŚPIESZYĆ PRACE WYKOŃCZENIOWE?
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button